Gsm:0 532 540 53 04          Gsm:0 541 287 55 32

 
REHAU SERVİS İSTANBUL

REHAU
   
 

  Kapı Pencere
Panjur
Sineklik
Alüminyum
Duşakabin

Volkswagen sürme Çiftaçılım
 
 
PANJUR  SİSTEMLERİ MOTORLU PANJUR  SİTEMLERİ

PANJUR'UN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ
REHAU’nun yapılarındaki işlevsel bütünlük ve estetik arayışına cevap vermek üzere sunduğu REHAU Panjur Sistemi her türlü yapının kapı ve pencerelerine kolayca uygulanabilecek şekilde detaylandırılmıştır. REHAU Panjur Sistemi iç mekanın dışardan görülmesini önleyen, güneşlik ve sineklik ihtiyaçlarını komple bir sistem içerisinde çözüme ulaştırmaktadır. Düşey eksende açılıp kapanan sabit panjurlarda; talebe göre sineklik, sineklik ve güneşlik, ya da uzaktan kumandalı veya manuel aksesuar eklenebilmektedir. Bina yüzeyinden taşmayan panjur kutusu sayesinde cephe bütünlüğünün bozulmamasını sağlar. Bu, REHAU Panjur Sistemi’ni diğerleriden ayıran ve üstün kılan önemli özelliklerden birisidir. İstenilen bölümlere takılan makas aksesuarı sayesinde açılı açılımlar uygulanabilmektedir. Dıştan takma panjurlar, bina yapısı dikkate alınarak talepler doğrultusunda duvara veya doğramaya monte edilebilir.
Sistemin Başlıca Özellikleri    
1.
37-52 mm ebatlarında iki tip PVC lamel, 175-210 mm ebatlarında iki tip PVC kutu mevcuttur. Bu farklı ebatlardaki lameller ve kutularla değişik boyutlardaki pencere ve kapı boşluklarına alternatif çözümler oluşturulabilir.
2.
Özel aksesuarları ile açılır panjur+güneşlik, sabit panjur+güneşlik ve sineklik, motorlu panjur (duvardan anahtarlı veya uzaktan kumandalı) gibi alternatifler yaratılabilir.
3.
İstenilen bölümlere takılan makas aksesuarı sayesinde açılı açılımlar da yapılabilir.
4.
Gereken durumlarda panjur kutusuna koyulan izolasyon malzemesi sayesinde ekstra izolasyon sağlanır.
5.
Bina dışından gelebilecek müdahelelere karşı, panjur kanatları dışarıdan yukarı doğru kaldırılamadığı için hırsıza karşı güvenlidir.
6.
Genişlik ve yüksekliğin arttığı durumlarda, lamellerle koyulan destek sacları sistemin güvenliğini daha da arttırır.

 
e mail:rehauservisistanbul@gmail.com
Website:http://www.rehauservisistanbul.com